Sečská přehrada
olej, plátno, 74 x 95,5 cm, sign. PD Vavřina, rám
ID: 162
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:41
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 162