Letní krajina
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD A. Ekart, rám
ID: 200
Auction price: 1.760 CZK (74 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:19
Current price: 1.760 CZK (74 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
ID: 200