olej, plátno, 34 x 44 cm, sign. LD F. Salamánek, rám
ID: 218
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:37
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 218