Antonín Augusta (1891-1940)
Jezero
olej, plátno, 47 x 66 cm, rám
ID: 225
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:44
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID6**7
Historie příhozu