Karlův most
olej, dřevo, 1942, 44 x 70,5 cm, sign. LD ZD. Sklenář 1942, rám
ID: 233
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:52
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
ID: 233