Skot
olej, plátno, 40 x 45 cm, sign. PD V. Stein, rám
ID: 25
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:30
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
ID: 25