Motiv z Podkarpatské Rusi
olej, plátno, 45 x 68 cm, sign. PD, rám
ID: 27
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:26
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
ID: 27