Moře
olej, plátno, 49 x 65 cm, monogr. VF, rám
ID: 68
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:31
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
ID: 68