Rybník
olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Špitník, rám
ID: 75
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:14
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 75