Lesní krajina
olej, plátno, 38,5 x 49 cm, sign. PD B. Horník, rám
ID: 80
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:19
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 80