Tatry
olej, sololit, 48 x 70 cm, sign. LD, rám, dílo značně poškozeno
ID: 82
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:21
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 82
Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 400 CZK (17 €)