Václav Havel s fotografií Václava Havla z roku 75
originální fotografie, 2002, 25,3 x 37 cm, sign. PD ŠKÁCHA 2002, pasparta, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha
ID: 485
Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)