Bojovník s helmou
dřevořez, 34,6 x 24,1 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 22
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:44
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids