Boj (triptych)
kolorovaný dřevoryt, dva krát 24,2 x 17,1 a 24,5 x 17,1 cm, značeno v tisku PD, rám, poškozeno
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 7
Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:14
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids