Ptáčci
litografie, 1977, 13,5 x 12,5 cm, sign. DU Kbeneš 77, č. 161/200
ID: 26
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:25
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
ID: 26
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)