litografie, 1969, 65 x 42 cm, sign. PD K. Moritz 1969, č. 29/100
ID: 241
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:47
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
ID: 241
Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)