K. Moritz

litografie, 1969, 65 x 42 cm, sign. PD K. Moritz 1969, č. 29/100

ID: 241

Auction price: 400 CZK (17 €)

AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:47

Current price: 400 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID6**5 History of bids