Račanské kopanice
olej, dřevotříska, 35 x 50 cm, sign. PD Mžík, rám, na zadní straně štítek s popisem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 26
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 10:25
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids