Noční pohled na chalupu
olej, sololit, 1985, 15 x 10 cm, sign. PD FN 85, rám
ID: 67
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 11:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
ID: 67
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)