Potok
olej, karton, 20 x 28 cm, sign. LD Jos. Arnet, rám, žák prof. O. Nejedlého na pražské Akademii, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU
žák prof. Nejedlého na AVU v Praze
ID: 394
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:05
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)