Zloděj
litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120
Antiqari.at Radhošťská
ID: 80
Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:19
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Antiqari.at Radhošťská
ID: 80