Žnečka
olej, plátno, 50,5 x 65 cm, sign. LD B. Berghauer, rám
ID: 107
Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:46
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
ID: 107