Švihov
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD O. Koníček, rám
ID: 45
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:44
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
ID: 45