Loučná
olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD Knyttl, rám, vzadu štítek vystaveno v Jemenu
žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče
ID: 69
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:08
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu