Krajina v zimě
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
ID: 7
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:06
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
ID: 7
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 100 CZK (5 €)