Žně
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
ID: 11
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:13
Current price: 5.100 CZK (213 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
ID: 11