Krkonoše
olej, plátno, 90 x 99 cm, sign. PD Havlata, rám
ID: 123
Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:02
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID4**3 History of bids
ID: 123