Šumava
akvarel, papír, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád, pasparta
ID: 125
Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:04
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
ID: 125
Auction price: 900 CZK (38 €)
Current price: 900 CZK (38 €)