Rybářský sen
akvarel, papír, 41,5 x 20 cm, sign. LD MKonrád, rám
ID: 126
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:05
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
ID: 126