Říp
olej, plátno, 1943, 89 x 109 cm, sign. PD F. E. Šístek 1943, rám
ID: 141
Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:41
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
ID: 141
Auction price: 900 CZK (38 €)