Trnka
litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25
ID: 164
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:46
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
ID: 164
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)