Bouzov
intarzie, 1947, 66 x 50 cm, sign. PD Lud. Kopka 1947, rám
ID: 165
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:44
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 165