Makové pole
olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno
ID: 230
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:49
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 230