Pohled na Kolín
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám
ID: 318
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:17
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids
ID: 318