Večerní nálada
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
ID: 59
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:58
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
ID: 59