Lázně Bělohrad (dříve)
olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám
ID: 67
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:12
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
ID: 67