Cesta u lesa
olej, sololit, 31 x 45,5 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
ID: 84
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:23
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
ID: 84