Vinný sklep
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám
ID: 88
Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:30
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
ID: 88