Račice
olej, plátno, 52 x 65 cm, sign. PD Jos. Ptáček, rám
ID: 89
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:28
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
ID: 89