Punkové království
soubor litografií, 2018, 64 x 40 cm, sign. vše M. Rittstein 2018, č. 64/70, album sedmi litografií Michaela Rittsteina doprovázející texty Jana Hauberta (též v technice litografie) připravil jako historicky první českou punkovou bibliofilii v roce 2018 Petr Mach, vydáno v nákladu 70 číslovaných souborů, tento má číslo 64, rozměr alba 75 x 56,5 cm, pevná vazba - volné listy
studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Artists
ID: 9
Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)