Písně ostrovů a bídy
bibliofilie, 4x litografie (3x sign.!), kresba na vazbě a podpis v tiráži L. Jiřincová, parafráze starořec. básníků a podpis v tiráži Jaroslav Pokorný, 20.sv. edice Krásná užitková kniha, upravil a vydalF. J. Müller, Praha 1942, orig. kartonová vazba, ex. 58/300, 112s., papír Ullersdorf, velmi dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Literature: Sáňka č. 4534
the disciple of prof. T. F. Simon
ID: 591
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 1.000 CZK (42 €)