P. Režný: Villon očima Ludmily Jiřincové
bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu, linořez na ob. L. Jiřincová, v závěru soupis villonovských prací L.J., příloha Zpráv SČB, úprava Jos. Hrachovina, vydal Spolek českých bibliofilů a SČUG Hollar, Praha 1955, orig. brož všitá do kartonové vazby s ob., ex. 400, 26s., velmi dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Literature: Sáňka č. 6849
the disciple of prof. T. F. Simon
ID: 603
Auction price: 400 CZK (17 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 400 CZK (17 €)