V. Nezval: Fantastická symfonie
bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a 5 x orig. litografie v přílohách J. Trnka, k vydání přípravil a ediční poznámku napsal Jiří Žantovský, úprava V. Křivka, lito. tisk J. Hrachovec, vydal Památník národního písemnictví ve spolupráci se Spolkem českých bibliofilů, Praha 1963, volné listy v obálce, bibelot, ruční maršovský papír, velmi dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Literature: Bubla č. 6664
skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa in Pilsen, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
ID: 586
Auction price: 3.800 CZK (159 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: ID3**3 History of bids