Naši Svatí a Blahoslavení
bibliofilie, 47 x 33 cm, 12 sign. litografií F. Ketzek, předmluva S.M. Braito, Praha 1944, volné listy v org. karton. deskách, karton zašpiněn, jinak dobrý stav
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda
ID: 572
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 2.000 CZK (84 €)