Svatopluk Čech: Adamité
bibliofilie, ilustrace A. Mucha, vydal F. Šimáček, Praha 1897, vazba Jos. Pfeiffer, 125 s., clpl. vazba se zlaceným reliéfem, zlatá ořízka, prasklá vazba, na hřbetu a v rozích lehce poškozená, drobné skvrny na papíře, ve třech rozích chybí kování, dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 639
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 1.000 CZK (42 €)