Svatopluk Šebek
uhel, akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 782
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 2.000 CZK (84 €)