Jan Kříž: Aleš Lamr
kniha, před titulním listem vlepena rozkládací sign. bar. litografie A. Lamra (207/250), vyd. Art D, Praha, 2003, reprezentativní publikace s průřezem celoživotní tvorby, která v časové posloupnosti zachycuje Lamrův vývoj a jeho oblíbené techniky - akvarel, litografii a plastiky, text německy, pův. clpl. vazba s ob. a ochranným karton. pouzdrem, 272s., velmi dobrý stav
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
ID: 13
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 3.000 CZK (125 €)