Z Goethova odkazu
bibliofilie, lept, úprava a návrh vazby V.H. Brunner, vydal L. Bradáč, Praha 1916, překlad Ot. Fischer, 78 s., cl. kožená vazba se zlaceným písmem, zl. ořízka, na hřbetu poškozená, dole asi 1 cm chybí, jinak velmi dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Literature: B. Polívková: V.H. Brunner, Praha 1961, str. 54
the disciple of prof. Roubalik, Bukovac and Pirner
ID: 342
Auction price: 300 CZK (13 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 300 CZK (13 €)