Pocta Karlu Tutschovi
soubor 11 litografií, 30 x 21 cm, sign. vše, č. 61/80, Vydáno u příležitosti výstavy Pocta Karlu Tutschovi v Galerii Vltavín (Josef Bolf, Tomáš Císařovský, Jiří David, Svatopluk Klimeš, Eva Koťátková, Jiří Kovanda, Ján Mančuška, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl, Antonín Střížek, Jakub Špaňhel)
ID: 452
Auction price: 15.000 CZK (625 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 15.000 CZK (625 €)