M2 in the channel (1931)
soubor pěti litografií, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 94/100, 5 samostatných listů v papírové obálce, každý list signován
ID: 455
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids