Lenka Chytilová: Modlitba léta
Bibliofilie, sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 462
Auction price: 100 CZK (5 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 100 CZK (5 €)